Senior Platform Devops Engineer
Politie Nederland
- Uitzenden
- 36 uur
€4.335 — €6.362 / maand
Nog 19 dagen
Dit ga je doen
De Operatie van de Politie en haar ketenpartners vragen om een snellere en autonomere manier van werken. Een manier die aansluit bij de dagelijkse dynamiek van de buitenwereld. En ook ruimte biedt aan innovaties met directe waarde voor de Operatie. Hierin staat data gedreven werken centraal. Waarbij het verschil tussen Bedrijfsvoering en Operatie vervaagt.
Binnen het Programma Innovatieve Data Driven IV (IDDI) wordt hieraan invulling gegeven door zowel een technisch platform te bieden als een 'way of working'.
Dit ben jij
- Beschikt over aantoonbare expertise in Windows- en Linux-omgevingen,
inclusief Red Hat Enterprise Linux en Red Hat Satellite - Heeft ruime ervaring met virtualisatie, waaronder VMware vSphere
- Heeft aantoonbare ervaring met infrastructure-as-code en automatisering,
waaronder HashiCorp Terraform, Packer, Vault en Ansible - Heeft aantoonbare ervaring met containerization en orchestration, waaronder
Docker en Kubernetes - Heeft ruime ervaring met CI/CD-processen, Git, GitLab, en GitLab CI/CD
- Werkt volgens het GitOps principe
- Heeft ervaring met Infoblox-integraties en netwerkautomatisering binnen
hybride infrastructuren - Werkt volgens Agile/Scrum-methodieken en heeft aantoonbare ervaring binnen
DevOps-teams - Heeft minimaal 2 jaar ervaring binnen de IT-afdelingen van de
politieorganisatie
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.