Software Engineer Everest

Kadaster

  • Uitzenden
  • 01-08-2025
  • 32 uur
Kadaster
€3.673 — €5.314 / maand
11 maanden
HBO
Nog 7 dagen

Dit ga je doen

LET OP!! Dit is een detacheringsopdracht met een driepartijenovereenkomst.
De inschrijver sluit een driepartijen detacheringsovereenkomst, waarbij de inschrijver als werkgever van de inhuurkracht, de inhuurkracht als betrokkene en het Kadaster als inlener ondertekent.

Let wel, de inschrijver en de inhuurkracht dienen hiervoor een (civielrechtelijke) arbeidsovereenkomst te hebben gesloten. Indien dit om welke reden dan ook niet mogelijk is, wordt uw inschrijving terzijde gelegd. 

Op deze driepartijenovereenkomst is de Waadi van toepassing. Er zal daarom worden gecontroleerd op de vereiste registratie conform artikel 7a van de Waadi.

De startdatum is onder voorbehoud van een tijdige afronding van de offerteprocedure. Dit kan ook betekenen dat de startdatum van de opdracht zal moeten worden opgeschoven. Aan de vermelde startdatum in de offerteaanvraag kunnen zodoende geen rechten worden ontleend. 

Volgens Kadaster richtlijn dient iedere medewerker minimaal 2 dagen per week op kantoor aanwezig te zijn. Welke dagen dit zijn gaat in overleg met de manager en het team.

Kadaster
Het Kadaster is zelfstandig bestuursorgaan en registreert en verstrekt gegevens over de ligging van vastgoed in Nederland en de daarmee samenhangende rechten, zoals eigendom en hypotheek.

Opdracht
In het Everest team werk je met je collega’s aan web-applicaties voor de landmeters. Wij bedenken, maken, en onderhouden de frontends en backends voor applicaties waarmee kantoormedewerkers uit diverse bronnen data geaggregeerd beschikbaar krijgen om de werkpakketten voor de landmeters klaar te zetten. Applicaties waarmee de landmeters deze werkpakketten kunnen beheren, uitnodigingen en andere brieven versturen, en waarmee zij, bij bijvoorbeeld een nieuwbouwproject, het veld in gaan om de nieuwe grenzen vast te leggen.

Onze standplaats is in het zuiden van Apeldoorn waar het team een ruim kantoor heeft. Hier hebben we twee keer in de week een kantoordag. De rest van de week is er de optie om vanuit huis te werken.

Omdat de wensenlijst van onze gebruikers langer is dan we met de huidige bezetting aankunnen, zijn we op zoek naar nieuwe collega’s om mee te werken aan de doorontwikkeling en het onderhoud van onze software. Klinkt dit je leuk in de oren en zoek je een opdracht die bijdraagt aan de samenleving, lees dan vooral verder.

Belangrijkste technieken, methoden en tools

  • Java 21, Javascript/Typescript
  • Angular, Spring Boot, Hibernate
  • Oracle
  • REST, SOAP, XML, JSON
  • Docker, Kubernetes, Azure, OpenShift, ArgoCD, SonarQube, Git

Verantwoordelijkheden
De belangrijkste taken en verantwoordelijkheden zijn
Zoals je in de omschrijving hebt kunnen lezen zul je werken aan de doorontwikkeling en het onderhoud van diverse front- en backend applicaties die het landmeetkundig proces ondersteunen. Hierbij hoort ook het Ops gedeelte van de DevOps.

Dit ben jij

  • Let op: motiveer (kort) in het CV per knock-outcriterium hoe u hieraan
    voldoet
  • De inschrijver sluit een driepartijen detacheringsovereenkomst af, waarbij
    de inschrijver als werkgever van de inhuurkracht, de inhuurkracht als
    betrokkene en het Kadaster als inlener ondertekent. Let wel, de inschrijver
    en de inhuurkracht dienen hiervoor een (civielrechtelijke)
    arbeidsovereenkomst te hebben gesloten. Indien de inschrijver niet aan deze
    eis voldoet, wordt de inschrijving ter zijde gelegd
  • De kandidaat beheerst de Nederlandse taal vloeiend, in woord en geschrift
  • Afgeronde (bachelor) hbo-opleiding of hoger; een afgeronde IT-opleiding is
    een pre
  • Minimaal 5 jaar professionele ervaring heeft met Java
  • Minimaal 5 jaar professionele ervaring heeft met Angular op basis van
    TypeScript
  • Minimaal 5 jaar ervaring heeft met SpringBoot en Hibernate
  • Minimaal 3 jaar ervaring heeft met SQL
  • Ervaring met JUnit en Mockito
  • Ervaring met GIT
  • U geef een beschrijving van uw ervaring met Docker, Kubernetes en/of Tekton
  • U geef een beschrijving van uw ervaring met Cucumber en Selenide
  • U geef een beschrijving van uw ervaring met Grafana

Merlijn de Groot

Recruitment Consultant

Merlijn de Groot

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Merlijn neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback