Specialist Informatiemanagement

Politie Nederland

Politie Nederland
€5.078 — €7.134 / maand
WO
Nog 8 dagen

Dit ga je doen

KCR2 is het Centrum voor Operationele Informatie- en Crisiscoördinatie. Wij ondersteunen met toewijding en lange termijn focus hulpdiensten en crisisorganisaties bij bovenregionale incidenten, crises of rampen, of bij de dreiging daarvan. We staan bekend als verbindend platform en een belangrijke schakel tussen verschillende crisispartners. We zorgen dat alle partijen rond een crisis over dezelfde relevante en actuele informatie beschikken. Zo brengen we rust en overzicht zodat onze crisispartners hun werk optimaal kunnen doen. KCR2 is ook hét loket voor aanvraag van extra bijstand; de inzet van extra mensen, middelen en capaciteiten.

Het KCR2 maakt deel uit van de nationale crisisstructuur en valt onder het Directoraat-Generaal Politie en Veiligheidsregio's (DGPenV) van het ministerie van Justitie en Veiligheid.

Medewerkers van het KCR2 zijn ervaren professionals afkomstig van verschillende hulpdiensten en crisispartners zoals Politie, Brandweer, Defensie, NCTV, GGD GHOR, RIVM, Veiligheidsregio's en gemeenten.

Dit ben jij

  • WO werk- en denkniveau (Geo-informatica, Informatiearchitectuur of
    vergelijkbaar)
  • Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in GIS-systemen en geografische
    datastructuren
  • Aantoonbare kennis van GIS-architectuur en systeemontwerp
  • Ervaring met GIS- en databasesoftware zoals QGIS, GeoServer, en
    Postgres/PostGIS, SQL
  • Sterk analytisch en probleemoplossend vermogen
  • Je werkt zelfstandig én weet wanneer afstemming cruciaal is
  • Vermogen om complexe materie duidelijk over te brengen aan verschillende
    doelgroepen
  • Aantoonbare ervaring in crisisbeheersing
  • Ervaring met Power BI en Azure Data Factory (ADF)
  • Ervaring met cloud-infrastructuur (Azure, AWS) en hybride architecturen
  • Kennis van API's, webservices en geodata-standaarden (WMS, WFS, OGC)

Vincent Vermeulen

Recruitment Consultant

Vincent Vermeulen

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback