Teamleider Inzameling – cluster SB

Gemeente Rotterdam

€3.524 — €5.033 / maand
12 maanden
MBO - HBO
Nog 11 dagen

Dit ga je doen

Jouw functie

Afdeling Inzameling & Hergebruik is onderdeel van Stadsbeheer Schone & Circulaire stad en is verantwoordelijk voor het inzamelen van particulier afval van de inwoners van de gemeente Rotterdam. Er wordt gewerkt vanaf 3 locaties: Kleinpolderplein 5, Lucie Vuylstekeweg en de Laagjes. Op elke locatie werken 5 á 6 teamleiders in ploegendienst met dezelfde taakomschrijving. Daarbij hebben alle teamleiders een eigen afdeling overstijgende portefeuille op het gebied van afval.

Als Teamleider Inzameling ben je samen met je collega-teamleiders verantwoordelijk voor het organiseren van de uitvoering van de inzameltaken. Hierin heb je een coördinerende, instruerende en faciliterende rol. Je geeft leiding aan een team van ca. 15 medewerkers. Naar behoefte pas je op flexibele wijze de inzet van jouw medewerkers aan. De werkzaamheden worden in een rooster, met regelmaat, buiten de reguliere werktijden om uitgevoerd. Het kostendekkend en efficiënt inzamelen van de verschillende afvalstromen staat hierbij voorop. Je onderhoudt meerdere in- en externe contacten op verschillende niveaus en je voert regelmatig overleg met jouw medewerkers. Je begeleidt de medewerkers, zodat zij op een veilige, zelfstandige, flexibele en resultaatgerichte manier hun werk (kunnen) doen. Daarnaast ben je een belangrijke schakel tussen jouw medewerkers, de planners, beheerders en het managementteam. Je hebt je eigen afdeling overstijgende portefeuille en denkt actief mee over verbeteringen, adviezen en oplossingen.

Jouw profiel

Als teamleider bezit je goed ontwikkelde coachende en sociale vaardigheden. Je bent besluitvaardig, staat stevig in je schoenen en kunt goed omgaan met het aan de orde stellen van integriteitszaken en met belangentegenstellingen. Je bent in staat de juiste balans tussen voldoende inlevingsvermogen en in zekere zin incasseringsvermogen te vinden. Op deze wijze weet jij op correcte wijze met de medewerkers te communiceren. Je bent niet bang om knopen door te hakken en besluiten te nemen. Hierin ben je doortastend en tactisch. Je kunt goed samenwerken, weet hoofd- van bijzaken te onderscheiden en prioriteiten te stellen. Je bent communicatief sterk, kunt goed luisteren en zowel horizontaal als verticaal jouw boodschap uitdragen en draagvlak creëren.

Dit ben jij

  • Je beschikt minimaal over een afgeronde MBO4 opleiding
  • Je bent in het bezit van een rijbewijs B
  • Je hebt minimaal 5 jaar ervaring als leidinggevende in de afgelopen 7 jaar
  • Je hebt een Hbo-opleiding afgerond
  • Je hebt een opleiding afgerond in de richting van techniek of logistiek
  • Je hebt ervaring binnen de afvalinzameling
  • Je hebt ervaring opgedaan binnen een gemeentelijke organisatie

Sebastiaan Melief

Recruitment Consultant

Sebastiaan Melief

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Sebastiaan neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback