Specialist Datacenter

Politie Nederland

€6.045 — €6.908 / maand
24 maanden
HBO
Nog 4 dagen

Dit ga je doen

De kandidaat komt te werken binnen het team wat de datacenters van de politie draaiende houdt.
De afdeling is verspreid door Nederland op acht locaties. Er zit een vast team per locatie, echter worden de consignatiediensten gedraaid op meerdere locaties.
Het werk vraagt fysieke aanwezigheid gedurende 7.00-16.30 uur, op een van deze acht locaties. Het team bestaat in totaal uit 35 tot 40 medewerkers. Waarbij er van je gevraagd wordt zelfstandig werk te kunnen uitvoeren en met het betreffende team samen het werk in te delen en uit te voeren.
Er is sprake van heimelijke locaties en de inhuur zal onderdeel worden van het team.
De opdracht die er ligt is het bijbrengen van kennis en hulp bij het verzetten van werk, om het werk wat er ligt op te leveren. Dit zijn werkzaamheden zoals begeleiden van technici op een van de acht locaties, borgen van de veiligheid, en de continuïteit van het datacenter zelf m.b.t. de koel- en elektronische machines, en hardware. Gedurende de aanstelling zullen deze werkzaamheden hetzelfde blijven.

  • De kandidaat is fysiek aanwezig op een van de acht locaties. Bij voorkeur blijft de kandidaat op een aantal vaste locaties, echter kan het werk vragen om op meerdere locaties te zijn gedurende de week of dag.
  • De kandidaat zal zelfstandig werkzaamheden uitvoeren waarbij de verwachting is dat de kandidaat pro-actief naar werk zoekt, en samen met het team het werk verdeeld en oppakt.
  • De prioriteiten van het werk worden bepaald door de functionarissen: delivery managers.
  • De werkzaamheden die plaats vinden worden door de kandidaat zelfstandig opgepakt waarbij de kandidaat zelfstandig met een leverancier/technici een begeleiding doet, en/ meehelpt bij het werk wat er wordt uitgevoerd.
  • De administratieve afhandeling hiervan waarbij er bureauwerkzaamheden plaats vinden is de kandidaat ook verantwoordelijk voor.
  • Toezicht houden op de naleving van alle beleidslijnen en procedures.
  • Activabeheer (beheer van de configuratiebeheerdatabase).
  • Inspectie van de apparatuur die de computerruimte van het datacenter binnenkomt.
  • Eindinspectie na het voltooien van een installatie/onderhoud.
  • Toezien op de locatie van apparatuur (rek-/vloerruimte), stroom- en netwerkconnectiviteit en koelcapaciteit/dichtheid.
  • Veiligheids- en beveiligingsoverwegingen.
  • Toezicht houden op apparatuur, rekken, pakken, kooien, bekabelingsinstallaties.
  • Bewaken dat de omgevingscondities, koeling en stroomcondities in de computerruimte.
  • Voldoen aan SLA afspraken.
  • Controleert de uitgevoerde werkzaamheden.
  • Beheer van het energieverbruik, koeling, stroomvoorziening en netwerkinfrastructuur.
  • Signaleren en oplossen van storingen, in samenwerking met interne teams en externe partijen.
  • Waarborgen van de naleving de veiligheidsprocedure en andere relevante regelgeving.
  • Bewaken van toegangscontrole en fysieke beveiligingsmaatregelen.

Dit ben jij

  • Voor de functie is een rijbewijs B noodzakelijk
  • Voor deze opdracht is een screening type BO+ van toepassing
  • Er wordt BHV gevraagd en aangeboden om de veiligheid op de vloer te borgen,
    gezien er zelfstandige werkzaamheden worden verwacht
  • Je bent bereikbaar en dient wanneer nodig binnen 2 uur op locatie te zijn
  • Ruime kennis van en ervaring met het beheer en onderhoud van datacenters
    computer- en bijbehorende technische ruimtes.(racking & stacking,
    kabelbeheer)
  • Kennis van en/of ervaring met elektrotechniek-/koelingsinstallaties en
    hardwarecomponenten
  • Bij voorkeur in het bezit van NEN3140 VP certificaat
  • Bij voorkeur in het bezit van een vakgerichte datacenter opleiding bijv.
    CDCP, CDCS en/of CDFOM
  • Met (koel)installaties, elektrotechniek
  • In een datacenter omgeving, of soortgelijke omgeving

Vincent Vermeulen

Recruitment Consultant

Vincent Vermeulen

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback