Tactisch Assetmanager – Groen Openbare Ruimte

Gemeente Nissewaard

€3.824 — €5.624 / maand
3 maanden
HBO
Nog 8 dagen

Dit ga je doen

Tactisch Assetmanager (beheerder) Groen Openbare Ruimte
In verband met ziekte van een collega zijn we op zoek naar een ervaren Beheerder Groen Openbare Ruimte. Iemand met een breed kennisniveau en ruime ervaring. In deze rol werk je aan een groen en leefbaar Nissewaard. Je bent verantwoordelijk voor het dagelijks én planmatig beheer en onderhoud van de groenvoorzieningen in de openbare ruimte, met oog voor ecologie, duurzaamheid en leef kwaliteit. Denk aan parken, bermen, plantsoenen, bomen en begraafplaatsen.

Je stuurt aannemers aan, stelt bestekken op, beoordeelt de kwaliteit van het werk, verwerkt datamutaties, behandelt meldingen en adviseert bij projecten. Kennis van RAW-bestekken, kwaliteitscontrole en beheersystemen zoals GRIB of ARCgis is belangrijk. Ervaring met bomenbeheer en natuurwetgeving is een pré. Je hebt veel contact met bewoners, collega’s, natuurverenigingen en andere overheden. Daarnaast zijn we intern bezig met procesverbetering. Het is zaak dat de beheerder mee kan denken over veranderende processen en bepalen van prioriteiten.

Je maakt onderdeel uit van het team Assetmanagement binnen de eenheid Ruimtelijke Ontwikkeling. Een team van zo’n 25 collega’s zoals beheerders en beleidsmedewerkers. Samen werken we aan het onderhoud én de toekomst van onze buitenruimte. Er is ruimte voor initiatief, fouten maken mag en we waarderen ondernemerschap. Op dit moment werk je bijvoorbeeld mee aan het uitvoeringsplan groen en de actualisatie van het Groenbeheerplan, waarin biodiversiteit en klimaatadaptatie belangrijke thema’s zijn.

Wat doe je

  • Beoordelen en bewaken van de kwaliteit van het dagelijks én planmatig groenonderhoud.
  • Opstellen van bestekken, raamovereenkomsten en onderhoudsplannen voor groenprojecten.
  • Aansturen van aannemers en uitvoerders bij de uitvoering van werkzaamheden.
  • Behandelen van meldingen en beantwoorden van vragen van inwoners.
  • Adviseren bij herinrichtingen en investeringsprojecten over groeninrichting.
  • Vertegenwoordigen van de discipline groen in integrale projecten.
  • Afstemmen en samenwerken met collega’s, natuurverenigingen, recreatieschap, provincie, waterschap en andere partners.
  • Budgetbeheer voor groenprojecten.
  • Bijdragen aan toekomstbestendig beheer en de verdere ontwikkeling van assetmanagement.

Vereisten

  • Minimaal hbo-niveau, met een opleiding in het groenbeheer of aanverwant vakgebied.
  • Aantoonbare ervaring met groenvoorziening en/of het beheer van de openbare ruimte bij een gemeente.
  • Kennis van wet- en regelgeving en actuele ontwikkelingen in het vakgebied.
  • Ervaring met het opstellen en lezen van bestekken, onderhoudsplannen en aanbestedingsdocumenten.
  • Vaardig in het aansturen van aannemers en in het voeren van overleg met stakeholders.
  • Resultaatgericht, communicatief sterk en bestuurlijk sensitief.
  • Ondernemend, overtuigend en in staat om kansen te signaleren.
  • Ervaring met systemen zoals GeoVisia, IBOR of vergelijkbare beheerpakketten is een pre.

Als de geschikte persoon zich niet meldt, kiezen we voor iemand met minder ervaring, die de day-to-day zaken kan oppakken zoals kapmeldingen, snippergroen, omgevingsvergunningen, meldingen van bewoners.

Uitvraag

  • 32 – 36-urige werkweek

 

Dit ben jij

  • Minimaal hbo-niveau, met een opleiding in het groenbeheer of aanverwant
    vakgebied
  • Aantoonbare ervaring met groenvoorziening en/of het beheer van de openbare
    ruimte bij een gemeente
  • Kennis van wet- en regelgeving en actuele ontwikkelingen in het vakgebied
  • Ervaring met het opstellen en lezen van bestekken, onderhoudsplannen en
    aanbestedingsdocumenten
  • Vaardig in het aansturen van aannemers en in het voeren van overleg met
    stakeholders
  • – 36-urige werkweek
  • Ervaring met bomenbeheer en natuurwetgeving is een pré
  • Ervaring met systemen zoals GeoVisia, IBOR of vergelijkbare beheerpakketten
    is een pre
  • Bij voorkeur werk je aan veranderende processen en het bepalen van
    prioriteiten

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

Gemeente Noordoostpolder vacatures

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en ons recruitment team neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback