Senior ontwerper bouwer – IHP
- Uitzenden
- 36 uur
Dit ga je doen
Het LMS-werkplekken team is een bijzonder team in een bijzonder onderdeel van de organisatie. De LMS is verantwoordelijk voor onder andere de ICT-dienstverlening binnen de meldkamers voor 4 verschillende disciplines. Hoewel de naam van het team "werkplekken" is reiken onze werkzaamheden veel verder. Het is geen team wat fysiek werkplekken opbouwt op meldkamer locaties. Dit team verzorgt de gehele ICT-backend voor de LMS-werkplekken. Zowel fysiek, als virtueel als de mobiele devices. Waarbij er veel andere werkzaamheden bij het team belegd zijn. Denk aan het mee helpen oplossen van landelijke ICT-problemen, het uitvoeren van changes en het dienen als vraagbaak. De kennis van het team (en de mensen) reikt veel verder dan alleen de werkplek. De komende jaren staan we aan de lat voor een aantal grote LCM-trajecten. Denk aan Microsoft Windows 11, maar ook een nieuwe tool voor workspace management. We zien hierbij dat het team op dit moment onvoldoende capaciteit heeft om aan al deze verzoeken vanuit de organisatie te voldoen. Het team is structureel onderbezet.
Functieomschrijving
Het team staat aan de lat voor het operationeel houden van de werkplek omgeving van de centralisten en ondersteuning aan de LMS-organisatie. Werkzaamheden lopen uiteen van het installeren en configureren van laptops middels Microsoft Intune tot het bijwerken van het maandelijkse werkplek image middels Microsoft SCCM. Het oplossen van beveiligingsbevindingen, het testen van BIOS en firmware updates als ook het oplossen van incidenten die door gebruikers gemeld worden.
Hiervoor beschik je over een brede kennis van de door ons gebruikte technische applicaties maar ben je gelijktijdig ook bekend met het applicatie portfolio van de centralisten.
Gelet op de diversiteit aan kennis en niveau in het team weet je ook de rol van "trainer" op je te pakken. Hiermee help je de collega's en het team naar een hoger niveau.
Werkzaamheden/taken, verantwoordelijkheden & doelstellingen
De kandidaat zal volop mee gaan draaien in het team met de bijbehorende werkzaamheden. Variërend van het verhelpen van verstoringen en uitvoeren van changes. Maar ook met name het actief bijdragen aan de complexere LCM-trajecten en overige projecten die op de roadmap staan.
Hierbij is de kandidaat verantwoordelijk voor het schrijven van ontwerpen, het bouwen van (nieuwe) werkplek dienstverlening en het actief bijdragen aan projecten binnen gehele organisatie. Hierbij is samenwerking noodzakelijk met een diversiteit aan collega's, zowel binnen de LMS als vanuit bijvoorbeeld de politie. Directe collega's voor de ontwikkeling van onze producten, maar ook architecten, dienstenmanagers en leveranciers.
Als Werkplekken Team maken we gebruik van veel verschillende technieken. Microsoft Windows 10/11, Citrix Virtual Apps & Desktops, Intune, Microsoft SCCM, VMware virtualisatie, Microsoft Azure, ControlUp.
- Installeren en configureren van laptops middels Microsoft Intune.
- Bijwerken van het maandelijkse werkplek image middels Microsoft SCCM.
- Oplossen van beveiligingsbevindingen.
- Testen van BIOS en firmware updates.
- Oplossen van incidenten die door gebruikers gemeld worden.
- Schrijven van ontwerpen en bouwen van (nieuwe) werkplek dienstverlening.
- Actief bijdragen aan complexere LCM-trajecten en overige projecten op de roadmap.
- Samenwerken met collega's binnen LMS, architecten, dienstenmanagers en leveranciers.
Dit ben jij
- Er dient vergaande ervaring te zijn met alle bovenstaande producten
- Minimaal twee jaar aantoonbare ervaring op het gevraagde werk- en
denkniveau (zoals genoemd onder Opleidingsniveau) - Voor deze opdracht is een screening type BO+ van toepassing
- Gelet op de diversiteit aan kennis en niveau in het team weet je ook de rol
van "trainer" op je te pakken - Affiniteit met ICT-infrastructuur en -processen binnen meldkamers,
inclusief systemen zoals GMS, GIS, C2000 en thin client-beheer (Thinscale
Thinkiosk)
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.