Directiesecretaresse -Financieel, Management en Inkoop

Gemeente 's-Hertogenbosch

€2.472 — €3.255 / maand
4 maanden
MBO
Nog 3 dagen

Dit ga je doen

Voor de gemeente ’s-Hertogenbosch is Magnit Global opzoek naar een Directiesecretaresse voor een kortlopende periode voor de afdeling Financieel, Management en Inkoop.

*Alleen detachering of uitzenden*

Als Directiesecretaresse binnen de afdeling Financieel, Management en Inkoop ben jij dé steun en toeverlaat van de directeur. Door jullie hechte samenwerking ben je van alles op de hoogte en zet je niet alleen de directeur in haar kracht, maar zorg je er mede voor dat de sector de juiste kant op gaat. Naast werkzaamheden zoals agenda's beheren, mails beantwoorden en overleggen organiseren wordt jouw mening over andere zaken zeer
gewaardeerd.

Werkomgeving
Je werkt nauw samen met de directeur en de managers binnen de sector Dienstverlening en Bedrijfsvoering, die leidinggeven aan zo’n 400 medewerkers. Maar bijvoorbeeld ook met verschillende controllers. Voor een deel vanuit huis werken kan in jouw zelfstandige en veeleisende rol. En het leuke is: jij maakt alle veranderingen – van een nieuwe directeur tot bijvoorbeeld een ander financieel systeem – van dichtbij mee.

Jouw verantwoordelijkheden:
• Je ondersteunt de directeur D&B, beheert haar mailbox en haar agenda en organiseert bijeenkomsten.
• Je bereidt vergaderingen, heidagen en andere overleggen voor. Ook zorg je waar nodig voor de verslaglegging. De afspraken die zijn gemaakt, pak je op of zet je uit;
• Je zorgt dat bestuurlijke voorstellen van beleidsmedewerkers bij de directeur komen en dat deze indien nodig ondertekend worden;
• Je maakt inkooporders aan, zet klachten door naar de juiste persoon of afdeling, handelt facturen af en beheert de Teams-site voor de sector;
• Je ondersteunt overigens ook je afdelingsmanager/ sectorcontroller. Voor hem plan je o.a. complexe afspraken en organiseer je afdelingsbijeenkomsten;
• Je werkt nauw samen met de managementondersteuner D&B;
• Je ondersteund boeiende projecten in onze sector en coördineer je de communicatie binnen de sector via de nieuwsbrief en het D&B café.

Competenties:
• Planmatig
• Organisatorisch vaardig
• Samenwerken als zelfstandigheid
• Flexibel
• Proactief

Beoordelingscriteria
• Minimaal een Mbo 4 opleiding in de richting van Directiesecretaresse of Managementassistent;
• Minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur bij een publieke organisatie;
• Ervaring met Microsoft Office-toepassingen en bij voorkeur met financieel systeem ERPx en zaaksysteem Djuma.
• Genoemde competenties.

————————————————————————————————————————————————————————

Aanvullende informatie:
• 36 uur betreft een fulltime werkweek;
• Graag het cv in het NL aanleveren;
• Leveranciers van kandidaten behoren op de hoogte te zijn van de geldende wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsvoorwaarden en de Gemeenten cao;
• Graag ontvangen we in de persoonlijke motivatie een onderbouwing waaruit blijkt dat de kandidaat over de gevraagde competenties beschikt;
• De looptijd van de aanvraag is 5 werkdagen, waarna de shortlist wordt verstuurd naar Gemeente 's-Hertogenbosch;
• Als de kandidaat mag starten bij de klant, dan zal er een pre-employmentscreening plaatsvinden. Wij sturen u op dat moment de daarvoor benodigde documenten toe via de Portal. Uw kandidaat mag pas starten na afronding van de pre-employmentscreening;
• De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd;
• Bij het aanbieden van kandidaat gaan wij ervan uit dat u akkoord bent met de voorwaarden van de gemeente ’s-Hertogenbosch;
• Het tarief is afhankelijk van de kennis en kunde van de kandidaat.

Dit ben jij

  • Minimaal een Mbo 4 opleiding in de richting van Directiesecretaresse of
    Managementassistent
  • Minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur bij
    een publieke organisatie
  • Ervaring met Microsoft Office-toepassingen en bij voorkeur met financieel
    systeem ERPx en zaaksysteem Djuma
  • De kandidaat beschikt over een legitimatiebewijs (een paspoort of
    identiteitskaart), welke bij intake én op de startdatum van het contract
    van de kandidaat geldig is en ter controle kan worden overlegd
  • Minimaal een Mbo 4 opleiding in de richting van Directiesecretaresse of
    Managementassistent
  • Minimaal drie jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur bij
    een publieke organisatie
  • Ervaring met Microsoft Office-toepassingen en bij voorkeur met financieel
    systeem ERPx en zaaksysteem Djuma

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback