Consulent PW (Oekraïners)

Gemeente Land van Cuijk

€4.277 — €4.888 / maand
6 maanden
HBO
Nog 9 dagen

Dit ga je doen

Je gaat aan de slag als consulent PW met aandachtsgebied Oekraïne en daarmee ben je verantwoordelijk voor het leefgeld, zowel voor de toekenningen als de beëindigingen. Daarnaast ben je degene die zorgt dat een eigen bijdrage worden opgelegd én geïnd als gebruik wordt gemaakt van gemeentelijke opvang. Je verwerkt dit alles in Suite, inclusief het opboeken van de ontvangsten.

Jij spreekt mensen op kantoor in Boxmeer als zij niet voldoen aan de betalingsverplichting én bent ook bereid om op locatie spreekuur te houden als dat nodig is. Je onderhoudt korte lijnen met de (keten)partners betrokken bij de opvanglocatie.

Je gaat samen met je collega’s uit het team, de backoffice en kwaliteit de huidige werkprocessen evalueren en optimaliseren.

Onze beleidscollega is een belangrijke sparringspartner om de verbetervoorstellen te toetsen aan de afspraken met de locatiemanagers.

Kandidaatomschrijving

Consulenten PW die recente, relevante ervaring hebben met het verstrekken van leefgeld en/of het opleggen van eigen bijdragen.

Kandidaten die aantoonbare recente ervaring hebben met Suite.

Je bent bereid om 3 dagen per week op locatie te werken vanwege het klantcontact of de bezoeken op de opvanglocatie. 1 dag thuiswerken is zeker mogelijk.

De kandidaat dient gedurende de looptijd van de opdracht in dienst te zijn van de inschrijver of een rechtsgeldige onderaannemer die verantwoordelijk is voor de uitvoering van de opdracht.

Dit ben jij

  • HBO-diploma
  • Recente aantoonbare ervaring met deze specifieke werksoorten bij een
    gemeente
  • Recente relevante ervaring met aandachtsgebied Oekraïners en daarmee met
    het verstrekken van leefgeld en/of het opleggen van eigen bijdragen – Bij
    deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen
    interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze
    interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. Past
    bij organisatiewaarden: wendbaar, betrouwbaar, innovatief, betrokken.
    Passend in het team. Goede communicatieve vaardigheden
  • Aantoonbare recente ervaring met Suite inclusief het opboeken van
    ontvangsten – Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een
    aantal partijen interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke
    beoordeling. Deze interviews worden beoordeeld volgens de hieronder
    aangegeven criteria. Past bij organisatiewaarden: wendbaar, betrouwbaar,
    innovatief, betrokken. Passend in het team. Goede communicatieve
    vaardigheden
  • Bij deze opdracht worden na de eerste selectieronde met een aantal partijen
    interviews afgenomen. Deze wegen mee in de uiteindelijke beoordeling. Deze
    interviews worden beoordeeld volgens de hieronder aangegeven criteria. Past
    bij organisatiewaarden: wendbaar, betrouwbaar, innovatief, betrokken.
    Passend in het team. Goede communicatieve vaardigheden

Bram van Dijk

Recruitment Consultant

Bram van Dijk

Het proces

Dit verhaal gaat over jou

01

De zoektocht – waar begin je?

Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.

02

De kennismaking – een goed gesprek, geen kruisverhoor

Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.

VNG

03

Afspraken maken – helder en zonder kleine lettertjes

Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.

04

Introductie – wij regelen de papierwinkel

Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.

05

Even geduld – maar we houden je op de hoogte

Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.

06

Op gesprek – goed voorbereid op pad

Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.

07

Go of No-Go – samen evalueren

Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.

08

Aan de slag – alles geregeld, jij kunt starten

Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉).

09

Service – ook ná de start zijn we er voor je

Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.

Iets voor jou?

Laat het ons weten!

Reageer op deze vacature via TenMonks en Bram neemt contact met je op om de match te verkennen.

Iets voor jou?

Reageer dan vandaag nog!

Feedback