Senior Java Ontwikkelaar team Victor
- Uitzenden
- 36 uur
Dit ga je doen
Waar ga je werken?
Iedere dag het politiewerk ondersteunen met goede ICT-oplossingen is belangrijk. Juist bij dreigingen, zoals terrorisme en cybercriminaliteit, is het van levensbelang om de operationele politiecollega's op een veilige manier precies de juiste informatie op het juiste moment te bieden. 'Up-to-date ' zijn is niet meer voldoende, wij moeten vooroplopen om Nederland veilig te houden.
De Basisvoorziening Vreemdelingen is een voorziening voor de (Europese) vreemdelingenketen waar meerdere informatiesystemen van verschillende overheidsorganisaties bij elkaar komen. De functionaliteit van de BVV wordt verder uitgebreid naar aanleiding van vernieuwde regelgeving. De BVV heeft een centrale rol in de IV-ondersteuning van zowel de netwerkpartners als van de operationele politiecollega's die in het Vreemdelingendomein werken.
We zoeken een 'hard core' senior developer, die graag hands-on werkt, veel programeer ervaring heeft en het nog steeds leuk vindt om dagelijks met code bezig te zijn en goed in staat is zijn expertise te delen.
De kandidaat die wij zoeken is een specialist en zorgt ervoor dat de functionaliteit van ons systeem optimaal aansluit bij de wensen en eisen van de gebruikers.Daarnaast is hij teamlead en weet op entausisate wijze het team te coachen en mee te nemen in zienswijze.
Werktijden en -dagen
Je staat nauw in contact met je Agile/Scrum team, ook als je thuis werkt. Er wordt dus hybride gewerkt maar minimaal 2x per week verwachten we je op kantoor, de dagen worden afgestemd met het team.
Tevens wordt er van je verwacht dat je meedraait in de piketdiensten, ongeveer 4 x per jaar
Aangezien er volgens de Agile/Scrum methode wordt gewerkt verwachten we dat je aansluit bij de bijbehorende overleggen.
Ook wordt gewerkt volgens het scaling agile model van de politie. Je werkt via deze principes en bent aanwezig en draagt bij aan deze overleggen.
Wat ga je doen?
De kandidaat die wij zoeken is een specialist en zorgt ervoor dat de functionaliteit van ons systeem optimaal aansluit bij de wensen en eisen van de gebruikers.
De senior ontwikkelaar richt zich op het doorontwikkelen van de BVV applicatie met nieuwe functionaliteit, daarnaast het aanpakken van technical debt aangezien de applicatie al wat langer bestaat. Tevens het uitbreiden van het testframework middels cucumber, conform BDD
De details van deze applicaties zijn heimelijk en kunnen pas na gunning en een afgeronde screening gedeeld worden met de opdrachtnemer.
Op middenlang termijn verwachten we de gehele applicatie vernieuwen met een modernere stack.(Java Spring-Boot).
Verantwoordelijkheden
Je werkt in een devops team en bent gezamenlijk verantwoordelijk voor de applicatie van ontwikkelen tot beheer en van testen tot inrichting van de monitoring. Je bent ook verantwoordelijk voor het configureren van de buildstraat en de deployment van de applicatie.
Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor de software (component) architectuur en bewaken van de geldende richtlijnen voor de inrichting van de voorziening. Je doet dit in samenspraak met onze solution architecten.
Je weet als teamlead de mensen daarin mee te nemen en te coachen.
Vakmatige taken;
Ontwikkelen en onderhouden software componenten binnen de kaders gesteld door de geldende richtlijnen (waaronder security) en architectuur.
Softwareontwikkeling in Java omgeving onder architectuur, met oog voor niet functionele aspecten als performance, security en robuustheid.
- Richten op het doorontwikkelen van de BVV applicatie met nieuwe functionaliteit.
- Aanpakken van technical debt in bestaande applicatie.
- Uitbreiden van het testframework middels cucumber, conform BDD.
- Werken in een devops team en gezamenlijk verantwoordelijk voor de applicatie van ontwikkelen tot beheer en van testen tot inrichting van de monitoring.
- Configureren van de buildstraat en de deployment van de applicatie.
- Verantwoordelijk voor de software (component) architectuur en bewaken van de geldende richtlijnen voor de inrichting van de voorziening, in samenspraak met solution architecten.
- Coachen en leidinggeven aan het team als teamlead.
- Ontwikkelen en onderhouden software componenten binnen de kaders gesteld door de geldende richtlijnen (waaronder security) en architectuur.
- Softwareontwikkeling in Java omgeving onder architectuur, met oog voor niet functionele aspecten als performance, security en robuustheid.
Dit ben jij
- Ervaring binnen een DevOps en/of Scrum team
- Minimaal 8 jaar werkervaring als Java backend ontwikkelaar
- Aantoonbare meerjarige werkervaring met JEE, JPA en Spring-Boot
- Aantoonbare meerjarige werkervaring met webservices (Soap) en met XML, XSD
en JAXB - De kandidaat heeft ervaren beheersing van Nederlandse taal en schrift
- Ervaring met API-design
- Ervaring met coachen van Agile Teams
- Voor deze opdracht is een screening type BO+ van toepassing
- Aantoonbare werkervaring met BDD (Cucumber) en dan met name de aansluiting
met Java coderen ('glue' code en modelleren) - Aantoonbare werkervaring met de inrichting en het beheer van CICD (Maven,
Jenkins, Nexus, Git, Sonar) - Aantoonbare werkervaring met relationele databases en stored procedures
- Aantoonbare werkervaring met de applicatie server JBoss
- OCA/OCP-certificering
- Openshift en/of Kubernetes
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.