Tester – IHP225
- Uitzenden
- 36 uur
Dit ga je doen
Voor onze eindklant de Politie is Harvey Nash op zoek naar Tester
Voor de implementatie van een nieuw capaciteitsmanagement systeem systeem binnen de IV-organisatie van de politie zijn wij op zoek naar een ervaren test analisten met testautomatisering ervaring. De testanalist/automatiseerder speelt een cruciale rol in het waarborgen van de kwaliteit en betrouwbaarheid van de applicatie werking, gegevensuitwisseling en procesketen die raken aan het capaciteitsmanagement systeem
functieomschrijving
Als testanalist/automatiseerder ben je de spil in de kwaliteitsbewaking van de applicaties die gebruikt worden tbv capaciteitsmanagement binnen de Nationale Politie worden gebruikt. Je analyseert samen met het team welke risico's getest moeten worden om aan de Functionele en Non-Functionele Requirements te voldoen. Acceptatiecriteria worden aangeleverd door de teams (Product Owner/ Materie Deskundige).
De politie IV-organisatie werkt in een complex applicatielandschap met veel onderlinge afhankelijkheden.
De implementatie van het nieuwe capaciteitsmanagement systeem heeft impact op meerdere systemen en processen. Daarom is het essentieel dat de applicatie, integraties en ketens zorgvuldig worden getest om verstoringen in de operatie te voorkomen.
- Opstellen, uitwerken en onderhouden van teststrategie en testplannen gericht op integratie- en ketentesten
- Ontwerpen en uitvoeren van geautomatiseerde integratietesten tussen omliggende systemen
- Voorbereiden en uitvoeren van geautomatiseerde ketentesten (end-to-end) over meerdere systemen heen
- Afstemmen met functionele teams, beheerders en leveranciers van gekoppelde systemen
- Coördineren van testactiviteiten binnen de keten
- Analyseren en rapporteren van bevindingen en risico's
- Bewaken van testvoortgang, kwaliteit en dekking
- Ondersteunen bij acceptatietesten (indien nodig)
- Inrichten en beheren van testdata en testomgevingen (in samenwerking met betrokken teams)
- Inzicht in de kwaliteit en werking van integraties de applicaties
- Gedegen testdocumentatie en rapportages
- Tijdige signalering van risico's en issues
- Bijdrage aan een stabiele en betrouwbare ingebruikname van het nieuwe capaciteit management systeem
Dit ben jij
- Aantoonbare ervaring als testanalist in complexe IT-landschappen
- Ervaring met test automatisering, integratietesten en ketentesten
- Ervaring binnen grote organisaties (5000+) is een pré
- Kennis van en ervaring met financiële processen/systemen
- Kennis van testmethodieken zoals TMap, ISTQB of vergelijkbaar
- Ervaring met testmanagementtools (bijv. Jira, HP ALM, Azure DevOps)
- Ervaring met datakwaliteit en dataketen-validaties
- Ervaring met de tooling TOSCA
- Voor deze opdracht is een screening type BO+ van toepassing
- Ervaring binnen grote organisaties (5000+) is een pré
Het proces
Dit verhaal gaat over jou
Iets voor jou?
Laat het ons weten!
Reageer op deze vacature via TenMonks en Vincent neemt contact met je op om de match te verkennen.